O nas

Koło Gospodyń Wiejskich "Fajne Babki z Józefowa" zostało reaktywowane i działa od 2016 roku. Zrzesza niewielką liczbę kobiet, jednakże bardzo aktywnych i chętnych do działania. Mając na uwadze potrzebę rozwoju naszej wsi, chętnie bierzemy udział w różnorodnych kiermaszach, festynach i spotkaniach, pielęgnując polska tradycję i promując naszą wieś.

Z doświadczenia, jakie posiada KGW jasno wynika że prowadzona działalność jest niezwykle potrzebna i doceniana przez lokalną społeczność. Corocznie organizowane są dla dzieci i młodzieży warsztaty plastyczno - artystyczne, zajęcia wakacyjne oraz zajęcia kulinarne (pieczenie ciasteczek na Dzień Matki, pieczenie i dekorowanie pierników na Warsztatach Mikołajkowych), a także organizowany jest Dzień Kobiet
i inne imprezy okolicznościowe dla pozostałych mieszkańców wsi - świadczyć może o tym fakt rosnącej frekwencji w czasie przedsięwzięć organizowanych przez KGW.

Koło Gospodyń Wiejskich
"Fajne Babki z Józefowa"
Józefowo 17b
87-800 Włocławek

Zarząd KGW:

Przewodnicząca
Joanna Bączkowska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 601-641-374

Z-ca przewodniczącej
Teresa Przybyszewska

Skarbnik
Anna Kostrzębska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 728-990-708